Prolux Power Panel PX2673 Mark 3 Super Regulátor S Glow Starter Nabíječka Postaven V Elektrické Palivové Čerpadlo

Dostupnost:
Skladem

Štítky: nabíječka oppo, electric start, glow plug rc, uhlíková deska panel, drill startér, gasolin čerpadlo, plastové vody regulátor tlaku, žehlička těsnění, graupner servo, benzínové čerpadlo.

    854.28 Kč
  • Použití: Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
  • Materiál: Plastové
  • Značka: FLIGHT-MODEL.COM
  • Velikost: 55 x 95 x 30 mm
  • Pro Typ Vozidla: Letadla

Inteligentní Glow Stater Ignitor #PX-2201 (RC-Vůle) Prolux Specifikace: skvělý doplněk k jakékoliv modelář letu tool box.Vlastnosti: 1.2 v záři start nabíječka funkce s LED indikátorem 1,5 v glow plug zapalovač napájení 12v ruční startér, napájení 6-12v instalovány elektrické palivové čerpadlo Spínač volitelné paliva směru Velký monitor metr pro žhavicí svíčky aktuální ochrana proti přepólování ochrana proti Vnější Rozměry: 155 x 95 x 30 mm Gallary Obrázek:

O POŠTOVNÉ A DODÁNÍ 1.Prosím, ujistěte se, že máte k dispozici kompletní dodací adresu,správné telefonní číslo a poštovní směrovací číslo. 2.Vám zajistíme doručení do 2-5 dnů poté, co si místo pořadí,sledování informace budou aktualizovány do 7 dnů. 3.Pokud položka je větší než 2 kg nebo 1 metr,tyto způsoby dopravy jsou k dispozici:China Post Registrované Letecké Pošty,China Post Obyčejné Malé Paket Plus,ePacket. 4.Lodní může být odloženo, pokud tam je nekontrolovatelné faktor,jako je špatné počasí,speciální festivaly,atd. 5.Pokud balíček dorazil s těžce poškození,prosím odmítnout podepsat za to, a vyfotit na poškozené balení,pak nás kontaktujte immedately!Děkuji vám za vaši spolupráci.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty