38mm hliníkové duté trubice OD38mm ID36mm 30 mm 35 mm 28 mm 32 mm 34mmred žlutá zelená modrá fialová zlatá stříbrná hliníková pipescustom

Dostupnost:
Skladem

Štítky: 35 mm hliníková trubka, duté hliníkové trubice, 30 mm hliníková trubka, hliníkové trubky, duté trubky, hliníkové duté trubice, 28mm výfuku, hliníkové potrubí, k hliníkové trubky, 35 mm hadice.

    366.37 Kč

Hliníkové trubky vlastnosti

To je druh high-pevnost těžké hliníku, který může být posílena tím, že tepelné zpracování. Má mírné plasticity pod žíhání, čerstvé kalení a teplé podmínky. To má dobré bodové svařování svařitelnost. Hliníkové trubky mají tendenci tvořit mezikrystalové trhlin při použití plynů pro svařování a argon obloukové svařování; hliníkové trubky Na obrobitelnost je dobrá po kalení a práci za studena kalení, ale chudí v žíhaném stavu. Korozní odolnost není vysoká, a úprava eloxování a lakování metody jsou často používány, nebo povrch je potaženy hliníkovou vrstvou pro zlepšení odolnosti proti korozi. To může být také použit jako materiál formy.

Hliníkové trubky povrchová úprava

Chemické ošetření: oxidace, elektroforetické lakování, fluorocarbon stříkání, stříkání práškových, dřevo obilí přenos Mechanické čištění: mechanické tažení drátu, mechanické leštění, pískování

Použití hliníkové trubky

Hliníkové trubky jsou široce používány v různých průmyslových odvětvích, jako jsou: automobily, lodě, letectví, letectví, elektrické spotřebiče, zemědělství, elektromechanické, domácí spotřebiče, atd.

Afanasov48rus2020-11-08
"Good "
PIANETAAUTO2021-01-18
"Good good good game "

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty