200g Syrové Hrubý Kámen - Žlutý Topaz Ideální pro Crystal Léčení Reiki Meditace Raw

Dostupnost:
Skladem

Štítky: koule kámen, syntetický kámen alexandrit, turmaline přírodní křišťál pyramida, ice pandora, syrové kouř, zlatý žlutý topaz kámen, léčení krystaly zásobníku, topaz, čakra, drcené léčivé krystaly.

    282.53 Kč 297.40 Kč
  • Materiál: Crystal
  • Regionální Funkce: Viet Nam
  • Téma: pyramida
  • Značka: ZHBS
  • Styl: Pastorační

Specifikace:100g Krásný vzor-přírodní bílá chryzantéma kámen crystal klastry

Materiál: Surový, Hrubý Kámen - Žlutý Topaz Ideální pro Crystal Léčení Reiki Meditace Raw

Velikost (cca): mm

hmotnost (cca): 200 až 210/

Balení obsahuje: Surový, Hrubý Kámen - Žlutý Topaz Ideální pro Crystal Léčení Reiki Meditace Raw

přírodní citrín krystal křemene obelisk hůlka bod léčení Vlastnosti: 1. Vyrobeny z Přírodní quartz crystal kameny, velmi krásné a atraktivní. 2. Tyto přírodní quartz crystal kameny jsou velmi krásné. 3. Malé rozměry a nízká hmotnost, pohodlné a snadno se přenáší. 4. To je dobré pro zdraví, snižuje elektromagnetické záření a magnetického stínění. 5. To je také nejlepší volbou pro domácí dekorace nebo svatební dekorace na Vědomí: 1. Prosím, dovolte malou velikost chyba vzhledem k ruční měření. Díky za pochopení. 2. Monitory nejsou kalibrovány stejné, položka barvy zobrazené na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit od reálného objektu. Vezměte prosím na skutečný jako standard.

Berezkin 19882021-02-09
"Muy contenta con el producto, tal cual el tamaño y peso que compre, me gusto mucho, además tuve asesoría directa sobre mi compra, recomiendo esta tienda, cómo era un regalo para mi hijo, estoy pensando en comprar una para mí (ya la tengo en mi carrito de compras), muchas gracias."

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty