Držení těla Korektor Páteře a Zpět Podporu Poskytuje Úlevu od Bolesti pro Krk, Ramena Nastavitelná Prodyšná Záda

Dostupnost:
Skladem

Štítky: zadní pás, korektor držení těla. mno, stres, napětí krku, bolest, zpět krk, bolesti zad, lesbické produktu, ženy vzpřímené držení těla, objektivu korektor kómatu, zpět massag.

    174.56 Kč 387.70 Kč
  • Komoditní Certifikace Kvality: 3C
  • Značka: OLOEY
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Položky: Korekce Pás
  • Aplikace: Zpět

1, Důležité Dimenzování Informace! Pokud budete nosit S/M PÁNSKÉ Velikosti T-Shirt, prosím koupit S/M Držení těla Podporu. Pokud nosíte L PÁNSKÉ Velikosti T-shirt, prosím, koupit L Držení těla podporu. Pokud nosíte XL PÁNSKÉ Velikosti T-shirt, prosím, koupit XL Držení těla podporu. Doporučujeme nosit své nové držení těla podporu pro 20-30 minut v době, po prvním týdnu používání. Pak zvýšit čas o 10 minut každý týden, dokud si nejste zcela pohodlně nosit vaše držení těla podporu. Opravuje let špatné držení těla vyžaduje čas a

2, Nejvyšší Obsah Mědi - Naše výrobky mají nejvyšší obsah mědi. Garantované. Spíše než postřik tkaniny s mědí, jsme nalít přímo do nylonových vláken. Naše výrobky jsou konstruovány s 85% mědi-infuze nylon. Tento inovativní přístup poskytuje maximální výhody, prodloužení životnosti výrobku pro vynikající zážitek.

3, 100% Zárukou Štěstí - Ve velmi nepravděpodobném případě, že nemáte naprosto Milují to naše Držení těla Korektor pro Muže a Ženy, z jakéhokoliv důvodu, vrátíme vám plnou cenu bez otázek. To je jak sebevědomý jsme, že bude spokojený s tímto nákupem.

4, Nejvyšší Obsah Mědi Držení těla Korektor -Naše Zpět Ortéza Držení těla Podporu Korektor jsou navrženy tak, aby vám pomohou získat podporu, kterou potřebujete pro celý den a celou noc pohodlí. Běžně používají lidé, kteří trpí špatnou korekci držení těla, napřímení páteře, hrbení, zaoblené ramena, hrb, hunching, podporu páteře, horní části zad držení těla podporu, a mnohem více!

5, Udržujte Vaše Dolní části Zad, Horní část Zad A Ramena Podporovány s naší ultra pohodlné mědi podána látka, která vám dává podporu, zatímco stále která vám umožní udržet rozsah pohybu. To je velmi důležité, protože tím, že udrží vaše rozsah pohybu, vaše svaly mohou pokračovat v práci a posílit. Běžně používají lidé, kteří trpí bolesti zad, dolní části zad a bederní bolesti, ischias, zánět Šlach, ztuhlé nebo bolavé svaly, šlachy a klouby, a další!

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty