925 Sterling Minimalistický Nepravidelný Kruh Žen Smysl pro Design IN on-Line Celebrity Široký Obličej Speciální Tvar Nadsázky Prsten

Dostupnost:
Skladem

Štítky: dyson v6 turbodmychadla, panenka pás diy kůže, crv skládací klíč kryt, jednorázové tašky hodit, designový blok vězení, květinové trauser zimní, květinové tropické tričko, objevili mikrovlnné trouby, kryt přední sedadlo děti.

    225.64 Kč 322.40 Kč
  • Příležitosti: Strana
  • Pohlaví: ŽENY
  • Tvar\vzor: GEOMETRICKÉ
  • Značka: CHOZON
  • Styl: Trendy
  • Kovy Typ: STŘÍBRNÁ
  • Materiál: Kovové

Tipy:

Protože Je Vlastní Výroby, Velkoobchodní, je Třeba Konzumovat Velké Množství Lidských jian huo Distribuce, Nízké Zisky, doporučení Zákazníků, Hromadné Objednávky, než Malé Množství Smíšené Šarže Viz Produkt Styl, Vhodné na Hromadný Nákup. (Malé Tření A Tak na Malý Problém, který nepatří ke Kvalitě Problémy, Hand-made Příslušenství Kolik Hand-made Značky, perfekcionista Pečlivě Pořadí ).

Každý Člověk je Estetické A Kvalitní Pohled Je Jiný, Vyhnout se Zbytečnému Sporu, jít nahoru A Malé Množství Nákupu, Že Vhodné po Hromadné Objednávky.

[1] Naše Podpora 7 Dní Žádný Důvod k Návratu , 15 Den, Problém s Kvalitou Návrat .Po Lhůtě Splatnosti Se Nemohou Vrátit.

[2] Kámen, Křišťál, Sladkovodní Perly Bude Mít Normální Micro Chybu

[3] je-Li Odlišné Přestávky, Poškrábání, z Korálků, Stromeček A Další Otázky, prosím, Poskytnout Skutečný Objekt Fotografie na Zákaznický Servis Požádat Vrácení Zpracování.

[4] Každý Den Velké Zásilky, Nemůže Dělat Každý Kus Produktu, Kontroly na Místě, drazí Obdržel Zboží Nejprve Zkontrolovat, Tam Jsou Problémy v Době Vrátit.

[5] Obraz pro Focení, Vzhledem k Různým Světla A Displej, pravděpodobně Focení A Obraz Mikro-Barevný Rozdíl.

Naše Zboží pro 925 Sterling Produkty, Přizpůsobitelné Osvědčení.

Dodací Doba: Specifická Doba Dodání Kontaktujte Zákaznický Servis.

Police Výrobku Nebo v Současné době k Dispozici Nebo ve Výrobě, Drazí Jediný Výstřel poté Odeslat Objednávku Číslo na Zákaznický Servis, zkontrolujte, zda Stejný Den se v Současné době k Dispozici Nebo Když se Výrobek Příjezdu.Děkuji.Výchozí Vlasy prostřednictvím Vyjádřit.Vlasy. S. F. Express Musí Vyplnit Pošťák.

Služby Zákazníkům On-Line Čas: 9:00-12:00/13:30-17:3

Daniela Rocha 182021-01-05
"The ring as in the photo, the size is adjustable, it came somewhere in a week, in general everything is super, I 've been wearing two months, nothing has been erased and not scratched"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty