Drillpro 1/2/4 Ks Sada Heavy Duty 660 LBS Workbench Kolečka Sada Zatahovací Rejdová Kola Pro pracovní Stoly, Stroje A Stoly

Dostupnost:
Skladem

Štítky: Caster, kolečkový nábytek, tabulka, pracovní stůl, drillpro dřevoobráběcí diy, 1 farad kondenzátor, metrické nerezové oceli, 45 řez, žena kolečka, rulety příslušenství, zatahovací kolečko.

    437.27 Kč 662.48 Kč
  • Značka: Drillpro
  • Číslo Modelu: E96378
  • Použití: Domů DIY
  • Typ: Caster
  • Kapacita: 660 KG
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Heavy Duty Ocel
  • Balíček Zahrnuje: 1ks Kolečko

Popis:

Heavy Duty 660 LBS Workbench Kolečka Sada Zatahovací Rejdová Kola pro pracovní Stoly, Stroje a Stoly

?

? Specifikace:

Číslo Modelu: E96378

Materiál: Heavy duty oceli

Kapacita: 660 KG

Balení Obsahuje: 1ks Kolečko/ 2ks Kolečka/4ks Koleček

Vlastnosti:

1. Workbench caster sestavy s montážní hardware, všechny potřebné montážní hardware, kompletní návod a instalační šablona pro snadnou a rychlou montáž na pracovní stůl kolečka na standardní plochá základna povrch.

2. Jednoduše tlačí dolů na pedály zvýšit váš pracovní stůl z podlahy. Jednou zvýšené můžete přesunout své lavice, stůl nebo stroje, jak je požadováno, pak se zvednout na pedály se uvolnit a váš pracovní stůl, tabulka, kabinet, stát nebo stroj sedí pevně na podlaze na své původní pracovní výšky.

3. Workbench caster kit používá silnější oceli, silnější šrouby, tři otvory na horní a spodní straně desky, lepší kola a ložiska.Přidat gumové pouzdro pro ochranu části kontaktu mezi lidským tělem a vyvolal, nový design, který je odlišný od ostatních Zatahovací Kolečka.

4. Těžká kola kolečka jsou konstruovány s odolné masivní oceli a uretanové kola, které mohou bez problémů pohybovat o 360 stupňů. Opotřebení odolné uretanové kola je více stabilnější pro těžké lavice. Vhodné pro rozsáhlé každodenní použití, jako workbe.

5.Každý výtah pedál je žebrované a tvarované, aby poskytují extra přilnavost, když noha je aplikován tlak. 2-1/2" urethanové kolečka jsou určeny pro 165 lbs kapacity, což znamená, že všechny čtyři dohromady dá celkem nosností 660 kg. Kolečka bude pracovat na pracovní stoly, stojany, stoly,skříně a lehké stroje s rovnou bází.

? Balíček Zahrnuje:

1/2/4 x Kolečko

Imparklandkid242021-02-01
"All right good quality."

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty