Mnoho 2ks Silný Kulatý Disk Magnet 30x10mm 30mm x 10mm N38 NdFeB Neodym Vzácných Zemin Neodym Lednice Magnet

Dostupnost:
Skladem

Štítky: kovbojský klobouk žen, alarm kontakt, kladkostroje a zdvihadla, magnet n52, magnet neodym, neodymový magnet 10x10, magnet světě, neodym magnety silné, kruh 30mm disk, magnet spínač.

    236.85 Kč
  • Připojení: Desktop
  • Použití: Přepínání
  • Typ Výstupu: NIC
  • Výstupní napětí: NIC

Značka: Banggood Tvar:Disc Velikost:Dia.30mm Tloušťka 10 mm Materiál:Nd-Fe-B magnety Třída:N38 BR:14000-14500 GAUSS Hcj≥12KOe Hcb≥10.8 KOe BHmax:48-51MGOEe Maximální Provozní Teplota: 80 stupních Celsia stupeň / 176 Celsia stupeň Pokovování: Nikl+Měď+Nikl trojité vrstvy pokovené balení: 2ks 30x10mm disk magnety Dodací lhůta Tipy:

Všechny balíček zaslán E-paket nebo POSTNL doporučeně metoda loď. s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví. to je bezpečnost v bezpečí nákladu. Dodací doba je asi 15--45 dní. V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů. poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného. Má nějaké otázky. prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy. děkuji!!!

Zpětná vazba:

Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes Car-pro-chocenice.cz. budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém. děkuji!!!

O Daně:

Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás. Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma. Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty