3.5" Nextion Rozšířené HMI Inteligentní Smart USART UART Sériový Dotykový TFT LCD Modul Displeje Pro Raspberry Pi Uno R3 Soupravy

Dostupnost:
Skladem

Štítky: zobrazení nextion, ais hmi, raspberrry pi obrazovce, auto arduino uno, obvod obrazovky, displej lcd, kenko, raspberri obrazovce, případ nextion hmi, ili9488.

    622.39 Kč
  • Číslo Modelu: nx4832k035
  • Usnesení: 480X320
  • Původ: KN(Původu)
  • Režim Zobrazení: 3,5 palcový
  • Provozní Napětí: 5V
  • Typ: TFT

3,5 palcový Nextion Rozšířené HMI Inteligentní Smart USART Sériový LCD Modul Displeje POZNÁMKA: 1. Dodáváme Rozšiřující Deska pro Nextion Rozšířené HMI Inteligentní LCD Displej Modul I/O Extended, prosím, klikněte na něj koupit to teď.

2. Všechny naše Nextion HMI LCD jsou anglické Verzi.

Produkty podrobnosti: Popis:

Na Nextion Rozšířené verze jsou silnější. Porovnat základní Nextion displeje, nové byly přidány některé nové funkce: podpora vestavěný RTC, podpora ukládání dat na Flash, podpora GPIO, větší flash kapacita a rychlejší CPU. Rozšířené Nextion série má 7 velikost kryty z generic 2.4" 7.0".

Nextion Rozšířené NX4832K035 je výkonný 3.5" HMI TFT displej, 32 mb Flash pro ukládání dat prostor, 1024 byte EEPROM, 8192 byte RAM. S GPIO podporuje, nyní můžete použít Nextion pro ovládání externích zařízení.

Nextion je Bezproblémové Rozhraní Člověk-Stroj (HMI) řešení, které poskytuje ovládací a vizualizační rozhraní mezi člověkem a proces, stroj, aplikace nebo zařízení. To je nejlepší řešení, aby nahradit tradiční LCD a LED Nixie trubice.

Nextion zahrnuje hardwarové části (série TFT desky) a softwarová část (Nextion editor). Na Nextion TFT deska používá pouze jeden sériový port pro komunikaci. To vám umožní vyhnout se hádka z vedení. Všimli jsme si, že většina inženýrů tráví hodně času na vývoj aplikací, ale dostat neuspokojivé výsledky. V této situaci, Nextion editor má hmotnost komponent, jako jsou tlačítka, text, pokrok bar, slider, přístrojová deska atd. obohatit svůj design rozhraní. A drag-and-drop funkce zajišťuje, že budete trávit méně času v programování, které sníží 99% vývoj pracovního vytížení. S pomocí tohoto WYSIWYG editoru, navrhování GUI je kus dortu. Je snadné přizpůsobit Nextion rodiny HMI stávajících projektů, stačí, aby to UART.

Poznámka: tam je malá napájení testovací desky a drát si můžete vyzkoušet, pokud se dodávky elektřiny je dost, nebo ne. Prosím, viz níže obrázek, jak to použít. Vlastnosti: Podpora vestavěný RTC Podpora GPIO SD Card rozhraní: podpora max max 32G Micro TF/SD karty (FAT32 formát souboru) dat Flash úložný prostor: 32 MB EEPROM: 1024 bajtů RAM: 8192 byte Instrukční vyrovnávací paměť: 1024 byte Barvy: 65K (65536 barvy) Rozlišení: 480×320 pixelů Nastavitelný Jas:0~180 nit, interval nastavení je 1% Specifikace Dotykový typ: Odporová Podsvícení: LED Podsvícení životnost (Průměr): >30,000 Hodin Doporučené napájení: 5V 500mA DC obsah Balení: 1 X 3.5 " HMI LCD Modul Displeje S Dotykovým 1 X Napájení Testovací Desky 1 X 4-Pin Kabel Grove

Marsel Axmedzyanov2021-01-23
"Excellent product and seller, very happy AAAAA+++++"

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty